statistical analysis amar pishro services

خدمات تحلیل آماری

تحلیل‌های آماری به عنوان جزء جدایی ناپذیر در پاسخگویی به نیازهای دانشجویان، دانش پژوهان، شرکت‌ها، مؤسسات مختلف و… (اعم از تحلیل مقاله، پایان نامه، پروژه‌های دانشجویی، ارائه ها، بررسی سود و زیان و بهینه سازی مخارج شرکت‌ها، کنترل کیفیت آماری و… ) است. شرکت آمار پیشرو، بر آن است که با بهره‌گیری از نرم افزارهای مختلف (مانند Excel، R، SPSS، PLS و… ) دانشجویان و شرکت‌ها را در رسیدن به اهداف پژوهشی و آماری خود یاری نماید. امروزه با توجه به فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی، بهره‌گیری از متخصصین آمار در شهرهای دیگر، به سادگی فراهم شده است.

شرکت آمار پیشرو اعلام می‌دارد که با بهره‌گیری از مختصصین مجرب و کادری حرفه‌ای، پذیرای سفارشات شما از کلیه نقاط کشور (مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، مازندران و… ) و نیز مشاوره (پایان نامه، مقاله، پروپوزال (پیشنهاده)، آموزش و انجام تحلیل‌های آماری فصل چهارم دانشجویان کلیه رشته‌ها (مدیریت، حسابداری، روانشناسی و… ) می‌باشد.

در تمامی پژوهش‌ها و تحقیقات، بررسی فرضیات آن پژوهش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. جهت بررسی فرضیات، پس از بررسی جامعه آماری و تعیین حجم نمونه، پژوهشگر اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری می‌کند، سپس با استفاده از نرم افزارهای تخصصی آماری، داده‌های خام تجزیه و تحلیل و اطلاعات پردازش می‌شود و در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌گیرد.

روش هاي آماري براي تجزيه و تحليل داده ها به دو دسته‌ي كلي روش‌هاي آمار توصيفي و روش‌هاي آمار استنباطي دسته بندي مي شوند.

برای انجام تحلیل‌های مرتبط با پروژه‌های پژوهشی خود تنها کافی است در صفحه ثبت سفارش شرکت، نوع پروژه خود را ثبت کنید.

انواع آزمون‌ها و روش‌های آماری پایان نامه‌ها

برخی از آزمون‌ها و روش‌های پرکاربرد مانند: آزمون‌های همبستگی (پیرسون، اسپیرمن و… )، آزمون‌های استقلال (کی‌دو و… )، آزمون‌های T، آنالیز واریانس، انواع رگرسیون، انواع سری‌های زمانی، معادلات ساختاری، تحلیل مسیر و تحلیل‌های عاملی، انواع خوشه بندی و طبقه‌بندی، روش‌های بررسی روایی و پایایی و … با توجه به اهداف و فرضیات محقق، اغلب در پایان نامه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تحلیل ‌های مورد نیاز شرکت‌ها

تحلیل بازار و بازارسنجی، کنترل کیفیت آماری، تولید نرم افزار در ارتباط با واحد تعمیر و نگهداری، تحلیل داده‌های حجیم سازمانی، تجمیع و خلاصه نتایج پروژه ها با استفاده از آمار توصیفی در قالب طرح‌های اینفوگرافیکی و داشبوردها، مشاوره و اجرای طرح‌های نظرسنجی و بازارسنجی، بازبینی موضوعی دیتا و تحلیل در قالب‌های توصیفی و استنباطی، مشاوره به اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور تصمیم‌گیری در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی و عملیاتی، انجام مطالعات مستقیم در حوزه جمعیت شناسی شامل بررسی ساختار و ترکیب جمعیتی، تحولات و حرکات جمعیت و پیش‌بینی‌های جمعیتی در سطح شهر و روستا، مدل‌سازی آماری و اجرای طرح‌های آمارگیری نمونه‌ای-ثبتی، غیرنمونه‌ای، نظرسنجی، اقتصادسنجی و سنجش افکار.
فعالیت های تخصصی در زمینه قابلیت، اطمینان سیستم ها و تجهیزات و پیش بینی، شاخص های طول عمر با استفاده از علم فازی و ارتقاء واحد تعمیر و نگهداری، ارتقاء گارانتی محصولات با ضریب اطمینان بالا، تحلیل و آنالیز داده‌های مرتبط با محصولات، تجهیزات و کارخانجات صنعتی، آنالیز داده‌های واحد کنترل کیفیت و مشاوره کنترل کیفیت کارخانه‌ها شامل مباحث SPC و SQC و روش‌های نمونه‌برداری در کنترل کیفیت و…

تحلیل بازار و بازارسنجی

تحلیل بازار در فعالیت های تجاری به معنی ارائه خدمات تحلیل اطلاعات مربوط به بازار، صنعت و کلیه نتایج و یافته های تحقیق در مورد کسب و کار است. این خدمات می تواند در زمان پیش از شروع فعالیت تجاری، زمان شروع فعالیت یا در مراحل بعدی آن به شرکت ها ارائه شود. مدیران فعالیت های تجاری نیازمند شناخت کافی نسبت به مشتریان، رقبا یا صنایع به منظور جذب مشتریان جدید و توسعه فعالیت تجاری خود هستند که این مهم با تحلیل وضعیت بازار اتفاق خواهد افتاد.

با استفاده از نتایج تحلیل بازار می توان از مسائل زیر مطلع شد:

  • تحلیل اقتصادی و پیش بینی درآمدها و هزینه ها
  • خوشه بندی مشتریان براساس ویژگی‌های رفتاری آنها و شناسایی مشتریان وفادار
  • استراتژی توسعه شرکتی و برنامه‌ریزی سناریوهای موجود

انواع نرم‌افزارهای مورد نیاز تحلیل‌های آماری

بعضی از نرم‌افزارها جامع هستند و پاسخگوی اغلب نیازهای محققین برای تحلیل داده‌ها، در تمام رشته‌ها و مطالعات هستند و برخی به منظور انجام محاسبات برای نوع خاصی از مطالعات هستند و در زمینه‌ها و مطالعات دیگر کاربرد ندارند. نرم افزارهایی مانند R، SAS، Stata و SPSS از جمله نرم‌افزارهای جامع هستند. نرم افزارهای دیگری مانند Eviews، Microfit و Gpower از جمله نرم افزارهایی هستند که در زمینه‌های خاصی کاربرد دارند.
شرکت آمارپردازان پیشرو با بهره‌گیری از کادری مجرب و مسلط به نرم‌افزارهایی مانند R، SPSS، Amos، smart PLS، مجموعه آفیس (Excel، PowerPoint، Word، Access)، Lisrel، Eviews، Minitab، MAXQDA، ExpertChoice، ArcGIS و… آماده خدمت‌رسانی به دانشجویان، دانش پژوهان، شرکت‌ها، مؤسسات مختلف و… در جهت رفع نیازهای آماری آنان می‌باشد.