Statistics training services amar pishro

خدمات آموزش آمار توسط متخصصین آمار پیشرو

در تمامی رشته‌ها بالاخص در رشته‌های علوم انسانی، علم آمار نقش بسیار حیاتی در فرآیند پژوهش دارد. از این رو درک مفاهیم و آشنایی با موضوعات تئوری آمار و احتمالات برای تمامی پژوهشگران که قصد تحقیق و پژوهش در علوم دیگر را دارند، ضروری است.
تیم آمار پیشرو برای رفع اشکالات درسی شما، کلاس‌های آموزشی درس آمار کلیه رشته‌های دانشگاهی از جمله مدیریت (صنعتی، بازرگانی، دولتی، جهانگردی و …)، روانشناسی، اقتصاد، حسابداری، جغرافیا، علوم سیاسی و … به صورت خصوصی و گروهی در محل شرکت واقع در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد، مرکز رشد واحدهای فناور شماره 5، واحد 106 برگزار می‌کند. با شرکت در این دوره‌ها دیگر نگران تحویل تکالیف درس آمار خود نخواهید بود و می‌توانید به کسب نمره عالی در امتحان پایانی این درس فکر کنید.
همچنین آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزارهای آماری شامل SPSS, LISREL, Smart PLS, Amos, Expert Choice,… به علاقه‌مندان ارائه می‌گردد.. در این دوره‌های آموزشی با هدف بهبود توانمندی‌ها و خود کفایی دانشجویان و محققان گرامی در جهت انجام پژوهش، کار با نرم افزارهای آماری را به صورت کاملا کاربردی فرا بگیرید و صفر تا صد پژوهش خود را به سرانجام برسانید.
بعد از اتمام کلیه دوره‌های آموزشی شرکت آمارپیشرو، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای متخصصان ما از طریق تلفن و یا شبکه‌های اجتماعی و یا حضور در دفتر شرکت به صورت رایگان استفاده کنید.
جهت درخواست آموزش آماری از منوی ثبت سفارش سایت آمارپیشرو گزینه آموزش آمار را انتخاب نمایید.