آموزش آمار

آموزش آمار

خدمات آموزش آمار توسط متخصصین آمار پیشرو

در تمامی رشته‌ها بالاخص در رشته‌های علوم انسانی، علم آمار نقش بسیار حیاتی در فرآیند پژوهش دارد. از این رو درک مفاهیم و آشنایی با موضوعات تئوری آمار و احتمالات برای تمامی پژوهشگران که قصد تحقیق و پژوهش در علوم دیگر را دارند، ضروری است.
تیم آمار پیشرو برای رفع اشکالات درسی شما، کلاس‌های آموزشی درس آمار کلیه رشته‌های دانشگاهی از جمله مدیریت (صنعتی، بازرگانی، دولتی، جهانگردی و …)، روانشناسی، اقتصاد، حسابداری، جغرافیا، علوم سیاسی و … به صورت خصوصی و گروهی در محل شرکت واقع در مشهد- دانشگاه فردوسی مشهد- مرکز رشد واحدهای فناور شماره ۱ – واحد ۱۱۲ برگزار می‌کند. با شرکت در این دوره‌ها دیگر نگران تحویل تکالیف درس آمار خود نخواهید بود و می‌توانید به کسب نمره عالی در امتحان پایانی این درس فکر کنید.
همچنین آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزارهای آماری شامل SPSS, LISREL, Smart PLS, Amos, Expert Choice,… به علاقه‌مندان ارائه می‌گردد.. در این دوره‌های آموزشی با هدف بهبود توانمندی‌ها و خود کفایی دانشجویان و محققان گرامی در جهت انجام پژوهش، کار با نرم افزارهای آماری را به صورت کاملا کاربردی فرا بگیرید و صفر تا صد پژوهش خود را به سرانجام برسانید.
بعد از اتمام کلیه دوره‌های آموزشی شرکت آمارپیشرو، می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای متخصصان ما از طریق تلفن و یا شبکه‌های اجتماعی و یا حضور در دفتر شرکت به صورت رایگان استفاده کنید.
جهت درخواست آموزش آماری از منوی ثبت سفارش سایت آمارپیشرو گزینه آموزش آمار را انتخاب نمایید.

کار خودتان را راحت کنید

همین الان می توانید با کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان مشاوره کنید و یا سفارش خود را ثبت و ادامه کار را به تیم توانمند آمار پیشرو بسپارید و از این همکاری لذت ببرید

کار خودتان را راحت کنید

همین الان می توانید با کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان مشاوره کنید و یا سفارش خود را ثبت و ادامه کار را به تیم توانمند آمار پیشرو بسپارید و از این همکاری لذت ببریدهمین الان می توانید با کارشناسان ما به صورت کاملا رایگان مشاوره کنید و یا سفارش خود را ثبت و ادامه کار را به تیم توانمند آمار پیشرو بسپارید و از این همکاری لذت ببرید

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان تنها کافیست نام و تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان آمار پیشرو در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

ثبت سفارش

جهت سفارش کافیست تا فرم زیر را پر کنید. کارشناسان آمار پیشرو در اسرع وقت با شما تماس می گیرند