پیش بینی جام جهانی به سبک آمارپیشرو

جام جهانی داره شروع میشه

مهیج ترین تورنمت فوتبالی تمام دوران که قراره چشم همه جهان رو به مدت یک ماه روی قطر خیره کنه.
در این رقابت ها که هر چهار سال یک بار برگزار میشه 32 تیم از سرتاسر جهان حضور دارند که شامل 13 تیم از قاره اروپا، 8 تیم از قاره امریکا، 6 تبم از آسیا و 5 تیم از آفریقا میشوند. بیست و دومین دوره جام جهانی برای اولین بار در جهان عرب برگزار میشه و بدلیل گرمای هوا با چهار ماه تاخیر یعنی در پاییز شاهد برگزاری بازی ها خواهیم بود.
برزیل تنها تیمیه که در تمام ادوار حضور داشته و با پنج عنوان قهرمانی پرافتخارترین تیم مسابقات نیز شناخته میشه.بزرگترین غایب مسابقات هم ایتالیاست که با چهار عنوان قهرمانی باید این جام رو از خونه تماشا کنه.
تیم ملی فوتبال ایران هم در این مسابقات حضور داره و در یک گروه جذاب و سخت باید با تیم های انگلستان، امریکا و ولز صف آرایی کنه .
از زمان پیشرفت و گسترش هوش مصنوعی در جوامع مختلف انسانی همواره یکی از کارهای جذاب ورزشی در این زمینه پیش بینی مسابقات مختلف از جمله فوتبال بوده. در چند سال اخیر همواره قبل و حین برگزاری تورنمنت های مختلف فوتبالی، اخبار پیش بینی ربات های هوش مصنوعی از قهرمان جام همیشه پخش میشه که البته بدلیل غیر قابل پیش بینی بودن فوتبال نمیتوان صد درصد به این پیش بینی ها دل خوش کرد. مثلا همین لیگ قهرمانان اروپای سال گذشته که ربات ها درصد شانس قهرمانی تیم رئال مادرید را تنها 0.03 درصد پیش بینی کردند اما در نهایت این تیم به مقام قهرمانی رسید.
با این حال از تمام علاقمندان به فوتبال و یادگیری ماشین دعوت میکنیم که در این گردهمایی علمی ورزشی شرکت کنند و مهارت خودشون رو در پیش بینی برندگان مسابقات جام جهانی بسنجند. هدف در اینجا پیش بینی بازی به بازی مسابقات است.
از آنجا که یک پارامتر مهم در پیش بینی برنده مسابقه دو تیم رتبه بندی جهانی تیم هاست و این رتبه بندی ها از سال 1992 به بعد انجام شده داده های ما از جام جهانی 1994 تا 2018 است و داده های هر بازی مختلف رو قرار دادیم که در نهایت با توجه به جمع شدن حدود 450سطر و کم بودن داده ها ، بازی های دوستانه و رقابت های قاره ای هم به دیتاست اضافه شد تا دیتاست غنی تری داشته باشیم.
ستون های دیتاست شامل نام تیم اول، نام تیم دوم، رتبه جهانی تیم اول، رتبه جهانی تیم دوم، تعداد حضور در جام تیم اول، تعداد حضور در جام تیم دوم ،تعداد قهرمانی جهان تیم اول، تعداد قهرمانی جهان تیم دوم ، تعداد حضور در فینال و نیمه نهایی تیم اول و دوم و تعداد بازیکن ستاره تیم اول و دوم است و ستون نهایی برنده بازی را مشخص میکنه شما به کمک این داده های train باید ستون اخر داده های test که یعنی برنده هر مسابقه از جام جهانی قطر رو پیش بینی کنید.
شما باید به کمک الگوریتم های یادگیری ماشین برنده بازی به بازی رو پیش بینی کنید همچنین میتونید اگه علاقه داشتید مدل خودتون رو برای ما بفرستید تا برای شما بصورت رایگان بررسی کنیم یا حتی یک منتور از متخصصان شرکت آمار پیشرو داشته باشید تا در این طرح به شما کمک کنه هزینه خرید دیتاست 49000 تومان میباشد که میتونید از سایت ما دریافتش کنید و ببینید مدل شما بهتر قهرمان جام جهانی رو پیش بینی میکنه یا دیگر مدل های هوش مصنوعی که اخبارش رو تا الان شنیدین.

برای شروع فرم زیر را تکمیل کنید